Potřebujete poradit?
Nezávazná poptávka

Na Instagramu jste vybrali další babičku a darovali Malíře

Naše výzva na Instagramu nám zaplnila e-mailovou schránku a my jsme za to rádi! Vyzvali jsme naše sledující, aby nám poslali tipy na seniory, kterým bychom mohli vymalovat byt v rámci naší výzvy Daruj Malíře.

Volba padla na babičku Květu Schlöglovou. Paní Květě je 80 let. Bydlí v malém bytě na sídlišti. Má šest vnoučat a už dvě pravnoučata. Celý život byla velmi akční a podnikala. Teď už jí trochu hapruje zdravíčko a špatně se pohybuje.

03

Její malý byt jsme zvládli vymalovat během chvilky. Potřebovala nový nátěr v obývacím pokoji, v kuchyni a na chodbě.

Paní Květa si vybrala bílou barvu. Do kuchyně nás poprosila o antibakteriální barvu. Samozřejmě, že jsme jí vyhověli, protože antibakteriální barvy do kuchyně, ale třeba i do koupelny a na toaletu patří. Jsou omyvatelné, prodyšné a výborně kryjí. My je doporučujeme do prostorů, kde jsou zvýšené požadavky na hygienu, a to bezesporu kuchyň je.

Nadšení paní Květy bylo velké. Nejvíce se bála, že bude muset stěhovat všechno sama.

01

„Měla jsem velkou radost, že mě lidé navrhli do výzvy Daruj Malíře. Prý to proběhlo na Instagramu, ten já nemám, ale znám ty obrázky od svých vnoučat. 

Trochu jsem se bála, že budu muset všechno stěhovat a uklízet, ale přišli mladí a velmi ochotní kluci a všechno za mě udělali. S Malíři z MOKUSO byla legrace a jejich práce byla vážně perfektní. Ještě jednou moc děkuji,” volala našemu šéfovi Kubovi paní Květa.

Babička Schlöglová naše Malíře pohostila a vyprávěla jim historky z mládí.

A kdo bude další? Ještě nám pár metrů čtverečních metrů chybí. Ale možná to s vaší zakázkou dotáhneme!

A s dobrem nekončíme! Náš šéf Kuba právě nedávno vyhlásil další výzvu na Instagramu, účastníme se Dobro dne. Kolik budeme mít sledujících, tolik vymalujeme zdarma m2 potřebným.

Pojďte do toho s námi!

Petra z týmu MOKUSO

crossmenu