Potřebujete poradit?
Nezávazná poptávka

Nová prodejna, malířský showroom & cowork

Můžete si k nám přijít vybrat barvu, koupit malířské potřeby či jen zkonzultovat vaše dotazy ohledně malování. Máme fyzickou prodejnu s velkoformátovými vzorníky. Nemáme klasickou otevírací dobu, ale zavolejte nám, rádi se s vámi dohodneme na přesné hodině: 775 055 083.

 

Sídlíme na adrese Čimická 442/33

Mokuso Otviracka 2

31.1.2024 proběhlo i slavnostní otevření. Podívejte se s námi na video.

Ještě větší malířský showroom

Na ploše 750 m2 máme teď prodejnu, sklad, cowork, kanceláře, dětský koutek a skvělé zázemí.

Na prodejně najdete veškerý malířský materiál, který vám ihned vyexpedujeme ze skladu. Barvy a laky můžete omrknout pěkně v reálu, nekupujete jen pixly a plechovky, můžete si barvu pěkně osahat a navnímat na velké ploše. Žádné malé vzorníky, ale reálná barva na zdi!

Mokuso Otviracka 7

Samozřejmě, že si tu nakoupíte i malířské náčiní a nově i izolaci právě od Izolačního obchodu.

Objednejte Malíře

Nový showroom není jen pro profi řemeslníky, ale také pro kutily a pro ty, kteří si chtějí vymalovat sami. Ale hlavně pro ty, kteří si chtějí objednat malování od našich MOKUSO Malířů.

Naše holky z kanclu s vámi domluví všechny podrobnosti – dohodnou přesné zaměření, na jehož základě vytvoří konečnou kalkulaci malování. Vy si vyberete jen barvy a domluvíme společně termín.

U nás v MOKUSO si můžete objednat:

  • malířské a lakýrnické práce,
  • výškové práce,
  • ale i celkové rekonstrukce.

Naši Malíři přijedou ve sjednaný termín, vše zakryjí, opraví nedostatky, vymalují a pěkně po sobě uklidí.

Pošlete nám nezávaznou poptávku!

 

Mistři 3D tisku

A když už u nás budete, určitě omrkněte výtvory našich mistrů 3D tisku – ZIGILABD. Můžete s nimi domluvit 3D tisk moderního prvku do vašeho nově vymalovaného interiéru. Kluci přináší svět nekonečných možností a kombinují 3D tisk se dřevem a dalšími materiály.

Mokuso Otviracka 61

MOKUSPACE – moderní cowork a klid na práci

 

Na novém místě jsme si splnili další sen, další naši vizi. Protože nám dává smysl sdílení, vytvořili jsme cowork MOKUSPACE, pro všechny, kteří potřebují někdy stůl a židli a příjemné prostředí pro svou práci. Můžete si u nás pronajmout celý prostor, nebo jen židli i s uzavíratelným boxem. Máme otevřeno každý den včetně víkendů od 7:00 do 17:00.

K dispozici je i zasedačka pro obchodní jednání, workshopy nebo semináře, vybavená - projektorem, plátnem, mini ledničkou, PS4 a TV. Samozřejmostí je wifi a vybavená kuchyňka s kávou, čajem a vodou. Jestli chcete zařídit catering, no problem!

Do našeho showromu se nebojte přijít i s dětmi, zatímco budete dohadovat malování, vaše děti se zabaví v našem dětském koutku.

Mokuso Otviracka 58

Přijďte se k nám podívat, nakoupit, poradit se, nebo jen tak poklábosit a prohlédnout si naše nové prostory v Čimické 442/33 v Praze.

Zavolejte nám, nebo napište: 775 055 083, info@mokuso.cz. Budeme se na vás těšit!!

Mokuso Otviracka 95

Petra z týmu MOKUSO

crossmenu