Potřebujete poradit?
Nezávazná poptávka

Nový malířský showroom, prodejna a cowork – MOKUSPACE

Přestěhovali jsme náš první český malířský showroom na novou adresu. Proč? Protože jsme potřebovali víc místa, ale také proto, že chceme sdílet prostor s dalšími profíky. A hlavně jsme vytvořili cowork pro všechny, kteří se potřebují setkávat, sdílet a tvořit dohromady – MOKUSPACE.

Mokuso Otviracka 2

Teď sídlíme na adrese Čimická 442/33 v Praze Troji a máme nejen víc místa, ale také nové parťáky – Izolační obchod a mistry 3D tisku ZIGILABD.

31.1.2024 proběhlo i slavnostní otevření. Podívejte se s námi na video.

Ještě větší malířský showroom

Na ploše 750 m2 máme teď prodejnu, sklad, cowork, kanceláře, dětský koutek a skvělé zázemí.

Na prodejně najdete veškerý malířský materiál, který vám ihned vyexpedujeme ze skladu. Barvy a laky můžete omrknout pěkně v reálu, nekupujete jen pixly a plechovky, můžete si barvu pěkně osahat a navnímat na velké ploše. Žádné malé vzorníky, ale reálná barva na zdi!

Mokuso Otviracka 7

Samozřejmě, že si tu nakoupíte i malířské náčiní a nově i izolaci právě od Izolačního obchodu.

Objednejte Malíře

Nový showroom není jen pro profi řemeslníky, ale také pro kutily a pro ty, kteří si chtějí vymalovat sami. Ale hlavně pro ty, kteří si chtějí objednat malování od našich MOKUSO Malířů.

Naše holky z kanclu s vámi domluví všechny podrobnosti – dohodnou přesné zaměření, na jehož základě vytvoří konečnou kalkulaci malování. Vy si vyberete jen barvy a domluvíme společně termín.

U nás v MOKUSO si můžete objednat:

  • malířské a lakýrnické práce,
  • výškové práce,
  • ale i celkové rekonstrukce.

Naši Malíři přijedou ve sjednaný termín, vše zakryjí, opraví nedostatky, vymalují a pěkně po sobě uklidí.

Do našeho showroomu se nebojte přijít i s dětmi, zatímco budete dohadovat malování, vaše děti se zabaví v našem dětském koutku.

Mokuso Otviracka 58

Mistři 3D tisku

A když už u nás budete, určitě omrkněte výtvory našich mistrů 3D tisku – ZIGILABD. Můžete s nimi domluvit 3D tisk moderního prvku do vašeho nově vymalovaného interiéru. Kluci přináší svět nekonečných možností a kombinují 3D tisk se dřevem a dalšími materiály.

Mokuso Otviracka 61

MOKUSPACE – moderní cowork a klid na práci

Mokuso Otviracka 18

Na novém místě jsme si splnili další sen, další naši vizi. Protože nám dává smysl sdílení, vytvořili jsme cowork MOKUSPACE, pro všechny, kteří potřebují někdy stůl a židli a příjemné prostředí pro svou práci. Můžete si u nás pronajmout celý prostor, nebo jen židli i s uzavíratelným boxem. Máme otevřeno každý den včetně víkendů od 7:00 do 17:00.

K dispozici je i zasedačka pro obchodní jednání, workshopy nebo semináře, vybavená - projektorem, plátnem, mini ledničkou, PS4 a TV. Samozřejmostí je wifi a vybavená kuchyňka s kávou, čajem a vodou. Jestli chcete zařídit catering, no problem!

Přijďte se k nám podívat, nakoupit, poradit se, nebo jen tak poklábosit a prohlédnout si naše nové prostory v Čimické 442/33 v Praze.

Zavolejte nám, nebo napište: 775 055 083, info@mokuso.cz. Budeme se na vás těšit!!

Mokuso Otviracka 95

Petra z týmu MOKUSO

crossmenu