Malování

AKCE - sleva 10%

Využijte čas, kdy máte nuceně uzavřenou prodejnu a nechte si od nás vymalovat. Pokud pracujete z domova, rádi zútulníme vaši novou pracovnu. Nebo rovnou celý byt? 

A abychom vám alespoň trochu pomohli v těchto obtížnýcn časech, nabízíme jednotlivcům i firmám slevu 10 %. Stačí napsat heslo COVID do poznámky u poptávky. Sleva platí na zakázky objednané po celou dobu trvání nouzového stavu, který byl vyhlášen od 5. října 2020, s možností realizace zakázky v roce 2021. Že máte strach, že to v tomhle počasí nebude dobře schnout? Právě naopak, v chladnějších měsících schne malba dokonce lépe než v létě! 

 

Nebojíme se výzev a jsme otevřeni novým nápadům.

Vymalujeme pokoj o rozloze 15m2 i síť lékáren po celé ČR. Naší vizitkou je rychlá domluva a precizně odvedená malířská práce. Přijedeme, odstěhujeme nábytek, během malování odstraníme drobné nedostatky, uklidíme po sobě a vše vrátíme na původní místo. Respektujeme přání klienta a naše kalkulace odpovídá domluvě, takže vás nezaskočí finální částka na faktuře. Částka se může změnit jen v případě nutnosti větších stavebních úprav.

Co dalšího umíme:

  • Lakýrnické práce
  • Řemeslné práce
  • Výškové práce

Chcete spolupracovat s Malíři? Díky naší kalkulačce malování jednoduše zjistíte, kolik vás to bude stát.

Spočítejte si cenu malování. Přejít na kalkulaci
Potřebujete poradit? 774 444 558
info@mokuso.cz