Potřebujete poradit?
Nezávazná poptávka

Nový malířský showroom, prodejna a cowork – MOKUSPACE

Na podzim 2022 jsme pro vás otevřeli první Malířský showroom v České republice a moderní barvy a laky. Proč? Protože tu prostě chybí! Zázemí pro profesionální malíře, ale i pro nadšené malířské amatéry, kteří si chtějí vymalovat sami. Nejsme jen obyčejní natěrači stěn, jsme Malíři MOKUSO.

Showroom na dobré adrese

Od půlky září vám rádi uvítáme v našem showroomu v Kobylisích na dobré adrese Čimická 442/33 v Praze 8. Právě teď malujeme a připravujeme náš MOKUSO showroom o sto šest!
Mokuso Showroom Čimická 442/33, Praha 8

Barvy, laky, stěrky

Na 82 m2 si vyberete z široké palety moderních barev a laků. Z kýble barvu nepoznáte. Žádné malé vzorečky a vzorníky. U nás v showroomu MOKUSO uvidíte, co kupujete. Pěkně na velkém formátu barvu, kterou chcete. Že je jen jedna bílá? Omyl! Není bílá jako bílá. A na velkých formátech vám ukážeme nejen barvy, ale také dekorativní stěrky! U nás v showroomu MOKUSO najdete největší vzorníky barev, laků a stěrek!
Pro profesionální i amatérské malíře máme velký výběr malířského a natěračského nádobíčka.

Profesionální poradenství

Jasně, že vám se vším poradíme! Od toho tady náš showroom je. Profesionální poradenství z malířství, lakýrnictví, tapetářství a dalších příbuzných oborů. Naši Malíři z MOKUSO tu jsou pro vás a zajišťují vám odborný malířský servis. Přijďte se poradit, diskutovat a potkávat. Místo setkávání pro profesionální i nadšené amatérské malíře.

Vertikální tisk

Máte doma fotku nebo grafiku, kterou chcete na zeď? Není problém. Vertikální tisk čehokoliv na cokoliv. Do interiéru i exteriéru. Žádný formát pro nás není problém. Stavte se u nás v showroomu a doladíme detaily tisku.

Malíři MOKUSO

Ale hlavně si v showroomu můžete objednat Malíře MOKUSO. Přijdete, domluvíme prohlídku a odsouhlasíme si termíny a podmínky. My k vám přijedeme, všechno vystěhujeme a zakryjeme, vymalujeme a uklidíme po sobě. Nabízíme vám:
malířské práce
lakýrnické práce
tapetářské práce
písmomalířství
štukatérství
nástěnné malby
dekorativní stěrky

Na Malíře z MOKUSO se můžete spolehnout, protože všichni ctí a dodržují naše Desatero Malíře.

Grand opening showroom MOKUSO

Slavnostní grand opening byl naplánován na 4. října 2022.
A proč zrovna 4. října? Narodilo se spoustu světových malířů. Divadlo Járy Cimrmana se v tento den v roce 1992 přestěhovalo do Žižkovského divadla a jsou tam dodnes. Skotská policie vypátrala ukradený obraz Leonarda Da Vinciho Madonna s vřetenem, jehož cena se odhaduje na 30 milionu liber. Je to prostě úspěšné datum 😉!

Petra z týmu MOKUSO

Nechte si spočítat cenu malování

Zadejte rozměry, barevnost a omyvatelnost výmalby, odešlete NEZÁVAZNOU poptávku a my se vám obratem ozveme s cenou.
Přejít na formulář

Pomozte k hezčímu bydlení dalšímu seniorovi!

Chcete vědět více?

Potřebujete poradit?

Tlačí vás čas a potřebujete vědět, zda zakázku stihneme? Chcete vědět, jaký nátěr je vhodné použít? Nebo si lámete hlavu nad barvou? Zavolejte či napište. Rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás.
Kontakt
crossmenucheckmark-circle