Potřebujete poradit?
Nezávazná poptávka

Malování bez starostí aneb, proč si najmout malířskou firmu

Řešíte dilema, zda si na vymalování bytu vybrat malířskou firmu nebo řemeslníka? Možná se vám zdá, že ceny firmy jsou přemrštěné a vám se to nevyplatí. Ačkoli se může zdát, že najmutí samostatného řemeslníka je cenově výhodnější, existuje mnoho důvodů, proč vám firma dá lepší nabídku a vy jste ve finále spokojení. Tak pojďme shodit pár mýtů, které o malování firmou kolují.

Řemeslník mi hned řekne cenu po telefonu, firma ne

Tak to má řemeslník asi křišťálovou kouli, my to takhle v MOKUSO neumíme. U nás si můžete předběžnou cenu hodit do naší kalkulačky, nicméně abychom vám řekli finální cenu, musíme prostor vidět.

03

Jak vypadá přesná kalkulace vymalování

Naše Nikol si s vámi sjedná schůzku, přijede a zaměří si celkovou plochu, která se maluje. Zjistí případné opravy a hlavně diagnostikuje stěny. Je totiž rozdíl mezi stěnou v novostavbě a stěnou ve staré garsonce, kde je mnoho nátěrů a musí se škrábat. To vše ovlivňuje cenu výmalby.

Vše si nafotíme, a když to všechno vidíme, můžeme vám pak sestavit přesnou nabídku, která se pak nenavýší o nesmyslné vícenáklady. Je to fér pro obě strany. Navíc u nás v MOKUSO máte tuto službu zdarma.

Barvy, barvy, barvičky

Naši Malíři i ostatní ve firmě se neustále vzdělávají. Proto jsme schopni vám poradit se správným výběrem barvy.

Často vidíme to, co vy nevidíte. Nespočetněkrát se nám stalo, že zákazník chtěl vymalovat určitou barvou, ale my jsme věděli, že je to je nesmyl. Vysvětlíme zákazníkovi výhody a nevýhody, některé barvy vypadají úžasně ve velkém prostoru, ale v malém pokoji dělají neplechu.

Mocuso 17 02 22 111

Poradenství a velký výběr barev

Ke klientům sice jezdíme s malým vzorníkem barev, ale je nám jasné, že si z malého čtverečku o velikosti 5x5 cm představu neuděláte. Proto máme v našem showroomu velké desky, kde si můžete prohlédnout, jak vybraná barva vypadá na velké ploše.

Řemeslník většinou zajede do hobby marketu a přiveze barvu, kterou jste si vybrali. Když ji nemají, máte smůlu. Když je řemeslník férový, tak těch marketů objede víc, aby vám barvu sehnal, ale tím se navyšují náklady. My, protože jsme firma a máme i vlastní malířský showroom máme většinu barev hned k dispozici. Žádné čekačky.

Jsme Malíři a jezdíme v týmu

Výhodou najmutí firmy na vymalování je, že má tým malířů, u nás v MOKUSO je to kolem 40 Malířů. Nemusíte tak dlouho čekat na volný termín výmalby. Navíc u nás v MOKUSO jezdí naši Malíři minimálně ve dvou. Což výrazně zkracuje dobu výmalby na místě.

Naši Malíři navíc:

  • vystěhují a přikryjí nábytek,
  • opraví nedostatky, na kterých jsme se domluvili,
  • dokonale vymalují,
  • uklidí po sobě a nastěhují vše na místo.

Jak nám nedávno napsal jeden „fanoušek” na sociálních sítích: „Malíř u vás musí mít licenci na stěhování,kurz super elektrikáře, musí to bít kvalitní uklízečka,a nejlépe za jeden den a s minimální mzdou.Miliarda papírování ,a přijede domů strhanej jako maďarskej kamion....to chci …” Záměrně necháváme v původním znění. 😅

Tak takhle to není. Naši malíři jsou Malíři a stěhování, opravy a úklid jsou prostě naším standardem. A platíme je dobře 😂.

Mocuso 2 03 03 22 145

Záruka a pojištění

Další výhodou malování firmou je, že vám dáváme záruku. Nestane se vám, že byste nedostali fakturu. Někdy se může stát, že po vymalování vylezou například fleky, objeví se praskliny. To malíř na první dobrou neodhalí, ale pokud se něco takového stane, ihned přijedeme a opravíme.

Malířské firmy jsou samozřejmě pojištěné a pojistka pokrývá škody vzniklé během práce. To znamená, že v případě nehody nenesete žádnou finanční zátěž oprav. Právě pojištění malí řemeslníci často vynechávají a to je pak průšvih.

Takže si to sesumírujeme

I když se ceny malířských firem mohou zdát vyšší než ceny samostatných řemeslníků, v konečném důsledku může být najmutí firmy na malování cenově výhodnější.

Je důležité se zamyslet nad celkovou hodnotou, kterou získáváte. Rychlejší dokončení práce, nižší materiálové náklady a eliminace potřeby oprav mohou ve skutečnosti znamenat, že celkově ušetříte.

Protože se nemusíte o nic starat, jen si uklidíte své osobní věci. Stěhování, malování, opravování a konečný úklid zajistí naši Malíři.

A navíc objednávkou malování v MOKUSO i pomáháte! Za každých vymalovaných 15 000 m2 vymalujeme potřebným. Tak darujte Malíře nějakému stařečkovi.

Img 1528

crossmenu