Potřebujete poradit?
Nezávazná poptávka

Darovali jsme Malíře paní Očenáškové

Naši zákazníci jsou skvělí, nejlepší, úžasní a jednoduše prostě top! Proč? Protože jen a jen díky nim jsme mohli uskutečnit první výmalbu pod hlavičkou projektu Daruj Malíře. Prvním Životem 90 vybraným seniorem byla paní Očenášková, příjemná téměř osmdesátiletá dáma z Prahy, velká milovnice jídla a umění. Její břevnovský byt s výměrou zhruba 45 m2 zvládli naši Malíři za jeden den.

image0 (002)

Samozřejmě nechyběl ani náš pan šéf Jakub. A tak jsem se ho zeptali, jak to celé probíhalo. „S paní Očenáškovou jsme si ten den vážně užili. Společně jsme vybrali barvy. Ona, jako bývalá grafička, která spoustu let dělala v reklamě i v televizi, měla jasnou představu o odstínech a barvách, které chce použít. Místo světle modré jsme malovali fialkovorůžovou, aby stěny ladily s obrazem nad postelí, opravili žlutooranžovou stěnu a koupelnu vymalovali na žluto, aby v ní bylo vizuálně více sluníčka. Zbytek bytu už pak jen bíle.“

IMG_20210428_165317_resized_20210428_052225806

Nadšení paní Očenáškové bylo obrovské. Nejen z výsledku, ale také ze společnosti dvou mladíků, kterou si celý den náležitě užívala: „Během práce jsme si povídali, paní Očenášková má za sebou velmi silný osobní příběh. V životě se poprala se spoustou situací, ty následně způsobily nejen finanční, ale i vleklé zdravotní problémy, které se postupem času zhoršovaly. Klobouk dolů, jak to zvládla a je stále plná energie a optimismu. Věřím, že k tomu pomáhá i čas strávený s dcerou a dvěma vnučkami. A samozřejmě, že jí radost do života vnesl i náš počin. Protože přesně toho chceme projektem Daruj Malíře docílit,“ doplňuje Jakub.

IMG_20210428_101453_edit_757678855429698_resized_20210428_052225529

Všechno tedy dobře dopadlo a my jsme znova na začátku. Počítadlo, které nás po vymalovaných metrech přibližuje k další takovéto realizaci, jsme vynulovali (podívejte se na aktuální stav zde). Věříme ale, že to nebude dlouho trvat a těch cílových 15 000 m2 vymalujeme dřív, než řeknete MOKUSO Malíři. Pomoc můžete i vy. Stačí, když si od nás necháte vymalovat nebo nám doporučíte někoho, kdo vymalovat potřebuje. Každý metr se počítá! Kolik by vás malování stálo, si snadno spočítáte v naší kalkulačce.

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.

Petra z týmu MOKUSO

crossmenu