Potřebujete poradit?
Nezávazná poptávka

MOKUSO maluje s ABAMAL: Bojujete s plísní v bytě? My máme řešení!

Svádíte nerovný boj s plísní na vašich stěnách? Chcete se jich jednou provždy zbavit? Umíte si představit, že existuje barva, nátěr, který pracuje ve váš prospěch a ještě vám ušetří na energiích? Kouzlo? Nikoliv! Interiérové nátěry ABAMAL tohle všechno vyřeší.

V MOKUSO víme, že při výmalbě nejde jen o estetiku, ale také praktičnost a funkčnost. Proto naši Malíři používají interiérový nátěr ABAMAL, který zabraňuje vzniku plísní, je odolný proti nečistotám, ale také zlepšuje tepelný komfort ve vašem bytě po celý rok.

Představte si, že vaše stěny mohou být nejen krásné, ale i funkční a šetří energie v zimě i v létě!

Carousel Abamal

Hlavní výhody interiérové barvy ABAMAL

Pojďme se téhle inovativní barvě podívat na zoubek a zhodnotit její výhody. Tahle barva vám může ušetřit až 40 % nákladů na energie.

  • Tepelná izolace: ABAMAL využívá patentované technologie s uzavřenými mikrosférami, které optimalizují odraz tepelné energie. Toto znamená méně energie spotřebované na vytápění v zimě a chlazení v létě. Zjednodušeně řečeno, v létě ušetříte za klimatizaci, v zimě za topení.
  • Boj proti vlhkosti a plísním: Vysoká odolnost proti vlhkosti znamená, že stěny zůstávají suché a brání tvorbě plísní.
  • Ekologické a zdravotně bezpečné složení: ABAMAL je vyroben z netoxických materiálů a je paropropustný, to pomáhá zdravému klimatu v interiéru.
  • Možnost tónování: ABAMAL lze snadno přizpůsobit vašim estetickým požadavkům, můžete ho klidně tónovat.

Zajímalo by vás více? Zavolejte nám 775 055 083

Aplikace ABAMAL – jak na to jdeme?

Naši zkušení Malíři z MOKUSO zaručují dokonalé provedení od začátku až do konce. Nejprve vše vystěhují, aby si udělali místo a nábytek zakryjí.

Příprava stěn před nátěrem

Nejdřív stěny pečlivě připravíme. Pokud je to nutné škrábeme starý nátěr, tapety samozřejmě stáhneme. Když je podklad výrazně barevný, nejdřív ho přemalujeme penetrací, protože ABAMAL má menší krycí schopnost.

Manuálně odstraníme plísně, nečistoty a zajistíme, že jsou zdi dokonale suché. U fungl nových omítek se přesvědčíme, že jsou stěny dokonale vyschnuté. Na sádrokartonové a nové stěny aplikujeme penetraci, která zlepšuje přilnavost a trvanlivost nátěru. Pokud je původní povrch pevný a neodlupuje se, může se ABAMAL aplikovat rovnou.

Nátěr ABAMAL

ABAMAL smícháme dle potřeby (můžeme ho i tónovat) a aplikujeme minimálně ve dvou vrstvách. Speciální pozornost věnujeme oblastem kolem oken, kde aplikujeme více vrstev, aby byly elimnovány tepelné mosty. Pokud si malujete sami rozhodně dodržujte doporučené ředění.

Po malování necháme nátěr řádně vytvrdnout, trvá to 24 až 48 hodin. Během této doby se aktivují všechny izolační vlastnosti nátěru. Jak poznáme, že je vše OK? Když si na stěnu po vytvrdnutí sáhnete, je teplá. Pokud ne, tak následuje další vrstva.

Chcete více informací? Napište nám: info@mokuso.cz

Po malování Malíři vždy uklidí

Jakmile práce skončí, naši Malíři vše pečlivě uklidí a vrátí na své místo, takže vy si můžete ihned hodit nohy na stůl a těšit se z nově vymalovaných a zdravých stěn.

Stěny vymalované ABAMAL začínají makat

Výsledek? Stěny, které jsou dotek teplé a aktivně přispívají k regulaci teploty ve vašem domě. V létě udržují ve vašem obydlí chládek, v zimě se naopak od stěn odráží teplo. Dle výrobce ušetříte na energiích až 40 %, teplota v interiéru se zvedne mnohem rychleji. Jestli si to chcete zkontrolovat, použijte termokameru, na které uvidíte. 🙃

Technické detaily a další informace o nátěru ABAMAL najdete zde.

Zajímá vás cena? Pošlete nám nezávaznou poptávku - do poznámky napište: nátěr ABAMAL.

 

crossmenu